KONST / Litografier / Färglitografi 7753551
nr 775 3551
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi , Nisse Zetterberg (1910-1986), "Vitlöken från Rom", motivets mått: 23x27
Kondition: fuktskador
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 september 2012
kl 18:32:49
2/9 06:20:45
100 kr
3/9 17:22:52
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg